0
0

درباره مجموعه سالسو

فروشگاه سالسو: فروشگاه چند منظوره ای است که در تولید و ساخت انواع قالب و طراحی های قالب مشغول بکار است. این فروشگاه مجموعه کوچکی از شرکت لوتوس www.3dlotus.ir  است.

تولید انواع قالب های سیلیکونی، قالبهای سیلیکون دنبه ای، قالبهای فرمافرم، قالب های ABS، قالبهای لاستیکی و قالبهای کائوچویی در دستورکار ماست.

آموزشگاه سالسو:

برای بهبود روند فروش قالب و متریال مصرفی نیازمند آموزش در جهت فراگیر شدن این شاخه صنفی شده ایم، که با آموزشهای مختلف در بحث اکسسوری بتنی، سنگ مصنوعی، ساخت قالب و غیر بصورت دوره ای توانستیم افراد زیادی را جذب این واحد صنفی رو به رشد نماییم.

آموزشها ما بصورت آموزش آنلاین و آموزش کارگاهی در هر ماه  دوبار برگذار می شود و پایان هر آموزش گواهی نامه قابل استعلام به کارآموزان تقدیم می شود.

تولید متریال:

در روند ساخت محصولات سالسو متریال تولید انواع سنگ مصنوعی و قالب گیری را بصورت تولید داخلی و واردات متریالی که در ایران وجود ندارند را بعهده گرفته است و با در نظر گرفتن نیاز بازار صنفی همواره تلاش می کند تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات را در اختیار متقاضیان قرار بدهد.

متریال تولید سنگ مصنوعی، تولید اکسسوری بتنی، تولید قالب، تولید صفحات کابیتنی کورین، تولید سینک ظرف شویی، انواع نانو کننده و روکشهای پلی اورتان و پلی استری.

loading